ÜBER UNS

Tak jak każdy gabinet stomatologiczny we Wrocławiu, oferujemy kompleksową opiekę nad Państwa uśmiechem. To co nas wyróżnia, to naprawdę nowoczesne podejście do leczenia.

Nasz ortodonta Natalia Czarnecka, nie zaleci usuwania zdrowych zębów, aby upiększyć Państwa uśmiech. Może za to zaproponować przeprowadzenie całego leczenia w sposób niewidoczny, wykorzystując aparat językowy lub nakładki Clear Aligner.

Nasz chirurg i endodonta Michał Czarnecki da nową szansę zębom, które inni skazywali na usunięcie. Przeprowadzi leczenie kanałowe pod mikroskopem według światowych standardów i zastosuje najlepsze techniki odbudowy protetycznej.

Nasz protetyk nie zniszczy zdrowego zęba wiertłem, jeśli będą możliwe do wykonania licówki porcelanowe bez szlifowania. Może też oszczędzić zęby filarowe, które normalnie trzeba by oszlifować, wykonując most kompozytowy na włóknie szklanym.

Najważniejsze jest dla nas dobro i spokój pacjenta oraz jego poczucie bezpieczeństwa i świadomość „bycia w dobrych rękach”. To dlatego nie pobieramy opłat za znieczulenie, wykonanie prześwietlenia zębów czy tymczasowe zaopatrzenie ubytków. Przegląd stomatologiczny i konsultacja ortodontyczna są bezpłatne, podobnie jak wykonanie planu leczenia. A każda wizyta odbywa się w rodzinnej atmosferze z uśmiechem na ustach, zarówno personelu jak i pacjentów.

UNSER TEAM

Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł specjalisty w zakresie chorób przyzębia i błon śluzowych a także tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz chirurgicznym zapaleń przyzębia, zaburzeń budowy dziąseł oraz leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej.

profil-natalia.png

Natalia Czarnecka

lekarz stomatolog ortodonta

 

Doświadczony praktyk z wieloletnim stażem. W ortodoncji preferuje metody niewymagające usuwania zębów. Często stosuje aparaty językowe oraz leczenie niewidocznymi nakładkami Clear Aligner. Świetna w siatkówkę plażową, zapalona tenisistka, uwielbia narciarstwo i dobre kryminały.

Natalia Czarnecka - ZnanyLekarz.pl

 

 

profil-michal.png

Michał Czarnecki

lekarz stomatolog endodonta

specjalista chirurgii stomatologicznej

Wykonuje leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej jak operacyjne usuwanie zębów zatrzymanych. Zajmuje się także trudnymi przypadkami endodontycznymi kierowanymi z innych gabinetów. Uwielbia wyzwania stomatologiczne. Jego pasja to ratowanie zębów przed usunięciem z wykorzystaniem nowoczesnych metod z pogranicza endodoncji, protetyki i chirurgii. Uwielbia podróże oraz sport -  siatkówkę plażową, tenis i narty. 

Michał Czarnecki - ZnanyLekarz.pl

 

 

profil-malgorzata.png

Małgorzata Szulc

doktor nauk medycznych

specjalista periodontologii

Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł specjalisty w zakresie chorób przyzębia i błon śluzowych a także tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz chirurgicznym zapaleń przyzębia, zaburzeń budowy dziąseł oraz leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej.

profil-monika.png

Monika Świerzbińska

higienistka stomatologiczna

 

Od ponad ośmiu lat tworzy zgrany zespół z doktorem Czarneckim. Samodzielnie wykonuje zabiegi usuwania kamienia nazębnego, profesjonalnego oczyszczania zębów i fluoryzacji. To ona odpowiada za kontak z pacjentami, rejestrację telefoniczną oraz potwierdzanie wizyt. Nieoceniona i oddana dla naszego gabinetu.

profil-anna.png

Anna Biała

lekarz stomatolog

 

Interesuje się szeroko pojętą estetyką uśmiechu. Ogromną satysfakcję sprawia jej widok pacjenta zadowolonego ze swojego nowego wyglądu. Jest osobą bardzo cierpliwą, dlatego potrafi zachęcić do współpracy nawet najmłodszych pacjentów. Prywatnie uwielbia jazdę na nartach oraz podróże bliskie i dalekie.

profil-agata.png

Agata Kaźmierczak

asystentka stomatologiczna

 

Bardzo sprawna, dokładna i zaangażowana jako asystentka ortodontyczna. W pracy pełna profesjonalistka. Lubi obserwować jak uśmiech pacjentów staje się pełniejszy, szerszy i bardziej szczęśliwy podczas leczenia ortodontycznego.

UNSERE BÜROS

W gabinecie fioletowym poprawiamy samopoczucie, podwyższamy samoocenę oraz dajemy nowe powody do radości. Jednym słowem upiększamy uśmiechy naszych pacjentów. To tu następują ortodontyczne metamorfozy.

PARKING

WIFI

KLIMAANLAGE

KINDERFREUNDLICHE OFFICE

Gabinet czerwony przygotowany jest do leczenia stomatologiczno - protetycznego, a w szczególności do ratowania zębów poprzez leczenie kanałowe pod mikroskopem. Tutaj znajdują się mikroskop stomatologiczny, nowoczesne urządzenia do opracowania i wypełniania kanałów oraz cyfrowy rentgen.

RTG

MIKROSKOP

ZUGANG FÜR BEHINDERTE

HELFEN SIE DEM ZAHNSCHMERZEN